O nás

Elektroinštalácie

O nás

Naša spoločnosť

URBANIX s.r.o.

fotovoltika na rodinnom dome

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Viac o nás, našej komunite a našich realizáciách nájdete aj na sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram či LinkedIn,  alebo v sekcii referencie, kde sú diela zatriedené do kategórií priemyselné osvetlenie , osvetlenie športovísk, administratívne priestorov, verejné osvetlenie a fotovoltaika. Súhrn inštalácií LED osvetlenia za posledné obdobie si môžete pozrieť TU.

LED priemyselné svietidlá

Ciele spoločnosti

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED priemyselných svietidiel, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

Kladieme veľký dôraz na vysvetlenie parametrov LED priemyselných svietidiel, technických pojmov (lux, lúmen, kandela…) a v neposlednom rade aj nežiadúcich vplyvov UV a IR žiarenia, blikania „flickering“ a obsah ekologicky nebezpečných a zdraviu škodlivých látok (ortuť Hg, halogén , kryptón Kr a iné…) v dodnes bežne používaných svetelných zdrojoch. Medzi naše ďalšie ciele patrí energetické poradenstvo a čiastočná energetická sebestačnosť objektov prostredníctvom projektovania a inštalácie fotovoltických systémov ongrid, hybrid ale aj offgrid. Preferujeme obnoviteľné zdroje energie s ohľadom na zmysluplnosť a maximálnu využiteľnosť, efektivitu, funkčnosť a bezpečnosť pre našich klientov.

Certifikáty

URBANIX s.r.o.

Kvalita našich produktov a služieb je rokmi overená