Kariéra v URBANIX

Kariéra v URBANIX – pridajte sa k nášmu dynamickému tímu a buďte súčasťou inovatívneho sveta, kde každý deň prináša nové výzvy a príležitosti. U nás máte možnosť pracovať na projektoch, ktoré menia pohľad na osvetlenie a energetiku. Zistite viac o našich aktuálnych pracovných pozíciách a staňte sa súčasťou nášho tímu.

kariera-v-urbanix-1200x1200

Elektrikár

Aktuálna pracovná ponuka

Projektový špecialista

Aktuálna pracovná ponuka

Chceš u nás pracovať?

Pošli nám životopis

Kariéra v URBANIX nie je len práca ale aj  budovanie kolektívu a kamarátskych vzťahov na pracovisku. Ak by ste chceli vidieť niečo viac z našej práce alebo spoločenského života, môžete nás nájsť aj na sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram či LinkedIn.

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED svetelných technológií, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

Kladieme veľký dôraz na vysvetlenie parametrov LED technológie, technických pojmov a v neposlednom rade aj nežiadúcich vplyvov UV a IR žiarenia, blikania a obsah ekologicky nebezpečných a zdraviu škodlivých látok (ortuť, halogén, kryptón a iné…) v dodnes bežne používaných svetelných zdrojoch. Medzi naše ďalšie ciele patrí energetické poradenstvo a čiastočná energetická sebestačnosť objektov prostredníctvom fotovoltických systémov. Preferujeme obnoviteľné zdroje energie s ohľadom na zmysluplnosť, efektivitu a hlavne funkčnosť a bezpečnosť pre našich klientov.

Viac o nás sa dozviete tu.