Referencie URBANIX®

Vybrali sme významné referencie na časovej osi. Ak máte záujem o ďalšie naše realizácie, stiahnite si prehľad pre rok 2023 TU.←

referencie spoločnosti URBANIX
referencie priemyselného osvetlenia

Priemysel

referencie športového osvetlenia

Šport

referencie osvetlenia administratívnych priestorov

Kancelárie

referencia osvetlenia exteriéru

Exteriér

referencia fotovoltických systémov

Fotovoltika

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Viac o nás, našej komunite a našich realizáciách nájdete aj na sociálnych sieťach ako FacebookInstagram či LinkedIn.

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED priemyselných svietidiel, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.