Podporujeme

V rámci našej činnosti sa okrem špecializácie na LED priemyselné osvetlenie zameriavame aj na podporné mimopracovné aktivity. Neodmysliteľnou súčasťou je aj podpora zmysluplných a nám blízkych aktivít. Tak ako rastieme my, rastie i naša chuť pomáhať.

4Ocean®– Ide o projekt čistenia a revitalizácie oceánov, pobrežných plôch a hlavne čistenie plastových a iných odpadov z morí a oceánov. Na tomto projekte nás zaujala myšlienka očisty oceánov, pretože oceány pokrývajú viac ako 70% povrchu našej planéty. Vyzbierané a vyčistené plasty sú recyklované a transformované do podoby zaujímavých produktov, ako symbol oceánov bez plastov.

 

Žilinské blatíčko / URBANIX Žilinský zlom väz – Oceňujeme akékoľvek športové aktivity v mestách a lesopark v Žiline ponúka ideálne miesto pre skvelé trávenie času pri športových a oddychových aktivitách. Tým, že naše aktivity sú spojené s mestom Žilina a máme radi šport, pravidelne sa zúčastňujeme prekážkového behu Žilinské blatíčko. V posledných dvoch ročníkoch sme sa stali partnerom tohto skvelého športového podujatia. Zamakáme si, zablatíme sa a posilníme kolektívneho firemného ducha. 🙂 Tento rok sme sa stali hrdým hlavným partnerom podujatia.

Pomáhame deťom | PIEROTT  – Podporujeme šport a aktívny životný štýl. No niektorí ľudia si život nemôžu vychutnávať naplno. Preto podporujeme organizáciu PIEROTT, n.o., ktorá aktívne pomáha talentovaným deťom, diagnostikovaným deťom a rodinám v núdzi. Deti sú naša budúcnosť a to, ako žijú, ako rozmýšľajú, aké sú zdravé a ako sú vzdelané dnes, sa ukáže na obraze tejto krajine o pár rokov…