Podporujeme

V rámci našej firmy nie je naša činnosť obmedzená len na riešenia v oblasti LED priemyselného osvetlenia, Elektroinštalácií a Fotovoltických systémov. S rovnakým nadšením sa venujeme aj činnostiam mimo pracovných povinností, ktoré považujeme za dôležité a ktoré nám sú blízke. Veríme v jednoduchý princíp: ako rastie naša firma, tak rastie aj naše odhodlanie prispievať k lepšiemu svetu.

podporujeme

4Ocean® – Žijeme na nádhernej planéte a chceme sa podieľať na jej ochrane. Keď vieme, že oceány tvoria viac ako 70% povrchu našej Zeme a sú ohrozené plastovými odpadmi, chceme konať. Projekt 4Ocean® sa zameriava na čistenie a obnovu oceánov a pobrežných oblastí. Boli sme nadšení myšlienkou premeny vyčistených plastov na inovatívne produkty, ktoré sú symbolom čistých oceánov.

4ocean
žilinské blatíčko

Žilinské blatíčko / URBANIX Žilinský zlom väz – Šport je pre nás viac než len zábava. Mesto Žilina a jeho okolie ponúkajú skvelé príležitosti pre aktívny oddych. Ako firma, ktorá je hlboko spojená s Žilinou, sme hrdí, že podporujeme a aktívne sa zúčastňujeme prekážkového behu Žilinské blatíčko/URBANIX Zlom väz. Je to pre nás nielen zábava, ale aj príležitosť posilniť našu komunitu a podporiť lokálny šport.

Pomáhame deťom | PIEROTT – Vieme, aké dôležité je podporovať deti a mladých ľudí. Preto podporujeme organizáciu PIEROTT, ktorá sa snaží pomáhať talentovaným deťom, diagnostikovaným deťom a rodinám v ťažkej životnej situácii. Veríme, že investícia do detí dnes znamená investíciu do budúcnosti našej krajiny.

pierott
hádzaná žilina

Podpora Športu v ZA a okolí | Hádzaná – Nedávno sme mali tú česť zabezpečiť tričká pre talentované dievčatá – hádzanárky zo Žiliny. S radosťou podporujeme mladé športové talenty a veríme, že budúcnosť hádzanej v Žiline je v dobrých rukách.