LED osvetlenie URBANIX

LED osvetlenie priemyselná hala, sklad

LED osvetlenie –  odolné a kvalitné. Poskytujeme komplexné energetické riešenia zahŕňajúce odolné a overené LED osvetlenie a fotovoltické systémy šité na mieru k vašim potrebám. S viac ako 13 rokmi skúseností a s viac ako 1000 realizovaných projektov. Overili sme rôzne technológie a klientom tak ponúkame riešenia optimalizované na najvyšší výkon a spoľahlivosť.

LED riešenia

záruka 5 rokov

Záruka 5 rokov

vysoká efektivita

Vysoká efektivita

mechanická odolnosť

Mechanická odolnosť

LED osvetlenie tepelná odolnosť

Tepelná odolnosť

LED osvetlenie univerzálne použitie

Univerzálne použitie

LED osvetlenie pokročilé riadenie

Pokročilé riadenie

LED osvetlenie návrh na mieru

Návrh na mieru

LED osvetlenie aj  fotovoltický systém Vám navrhneme na mieru. Optimálne riešenie s dôrazom na pracovné prostredie a STN.

LED osvetlenie

URBANIX pre domácnosti a firmy realizoval viac ako 1000 projektov v rámci fotovoltika LED priemyselného osvetlenia.

Referenčný list 2023

Chcete vedieť aké projekty sme realizovali tento rok? Pozrite sa na náš referenčný list pre LED osvetlenie alebo navštívte naše referencie.

Fotovoltické systémy

Chcete využiť energiu zo slnka pre Váš domov, alebo Vašu firmu? Zabezpečíme Vám to najoptimálnejšie riešenie pre Vás.

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED svetelných technológií, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

URBANIX nie je len práca ale aj  budovanie kolektívu a kamarátskych vzťahov na pracovisku. Ak by ste chceli vidieť niečo viac z našej práce alebo spoločenského života, môžete nás nájsť aj na sociálnych sieťach ako FacebookInstagram či LinkedIn.