Fotovoltaika ONGRID

Fotovoltaika je šetrná pomoc pri znižovaní emisií a šetrenia energie. Ponúkame komplexné služby v tejto oblasti. Základné rozdelenie fotovoltaiky ONGRID, OFFGRID a HYBRID.

Fotovoltaika ONGRID

Základná zostava fotovoltaického systému

Fotovoltaika ONGRID

Fotovoltaika ONGRID pozostáva z fotovoltaických panelov, možnosť zapojenia aj optimizérov,  úchytov (konštrukcie – v prípade pochej strechy alebo strechy s nízkym
sklonom)  poistkového odpínača, invertora (meniča) a kabeláže.
V prípade výberu iného systému kliknite tu.

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED svetelných technológií, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

URBANIX nie je len práca ale aj  budovanie kolektívu a kamarátskych vzťahov na pracovisku. Ak by ste chceli vidieť niečo viac z našej práce alebo spoločenského života, môžete nás nájsť aj na sociálnych sieťach ako FacebookInstagram či LinkedIn.