Osvetlenie športovísk

Osvetlenie športovísk –  svietidlá spĺňajúce najprísnejšie požiadavky pre rekreačné, ale i profesionálne športové účely. Výborná viditeľnosť bez zbytočného svetelného smogu je kľúčovým prvkom pri vhodnom osvetlení športovísk. Špecializujeme sa najmä na multifunkčné športové haly, tréningové a multifunkčné ihriská.

Osvetlenie športovísk

45+

realizácií športových projektov

5

rokov záruka na svietidlá

24/7

Nonstop havarijná služba

Osvetlenie športovísk

Odolné a univerzálne pre športové účely

LED Sport UXAV4

LED svietidlo LED Sport UXAV4

Špičkový športovec pre najnáročnejších

LED Sport UXPV1

LED svietidlo LED Sport UXPV1

Odolné a efektívne pre multifunkčné ihriská

www.UXLED.sk

www.uxled.sk

Odolné a efektívne LED osvetlenie

Osvetlenie športovísk – ako na to?

  1. Vyplnením svetelného návrhu nám dodáte informácie pre výpočet na základe noriem.
  2. V programe Dialxu Vám vypočítame osvetlenie na základe noriem, Vašich požiadaviek tak, aby výsledok bol čo najlepší – celková vysoká rovnomernosť osvetlenia je v prípade športoviska veľmi dôležitá.
  3. Získate dokument s výpočtom a cenovou ponukou v prípade použitia našich profesionálnych LED svietidiel. Inštaláciu svietidiel zabezpečuje URBANIX montážny tím, je možné si objednať iba svietidlá.
  4. V prípade, že sa rozhodnete pre spoluprácu dohodneme si termín dodania svietidiel/realizácie.
  5. Ak nebudete mať záujem o našu realizáciu získali ste výpočet a kalkuláciu nezáväzne a zdarma. Je to v poriadku, tešíme sa, keď môžeme poradiť a pomôcť v oblasti, ktorej rozumieme.

Osvetlenie športovísk – realizácie multifunkčných,  tréningových , futbalových ihrísk ale aj osvetlenie športových hál na Slovensku ale aj v Čechách nájdete tu.

Osvetlenie športovísk

Šetríme od roku 2011 a  v realizácii máme cez 45+  zrealizovaných projektov ihrísk pre rôzne zameranie a športových hál.

Referenčný list 2023

Chcete vedieť aké projekty sme realizovali tento rok? Pozrite sa na náš referenčný list pre LED osvetlenie.

Fotovoltické systémy

Chcete využiť energiu zo slnka pre Váš domov, alebo Vašu firmu? Zabezpečíme Vám to najoptimálnejšie riešenie.

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Viac o nás, našej komunite a našich realizáciách nájdete aj na sociálnych sieťach ako FacebookInstagram či LinkedIn.

Ciele spoločnosti

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED priemyselných svietidiel, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.