Osvetlenie parkoviska

osvetlenie parkoviska

Osvetlenie parkoviska – sa dá realizovať prostredníctvom svetial na to priamo určených ( využívajú roto-symetrickú optiku alebo je tiež možné v určitých prípadoch použiť osvetlenie určené pre cestnú komunikáciu – cesty.  Ide o svietidlá s dôrazom na bezpečnosť a životnosť. Dostupné sú aj svietidlá kompatibilné s inteligentným riadením a stmievaním, či umelou polnocou. Pre osvetlenie exteriéru pozrite aj naše ďalšie možnosti osvetlenia verejného osvetlenia alebo osvetlenia športovísk.

55+

realizácií verejných projektov

5-7

rokov záruka na svietidlá

24/7

Nonstop havarijná služba

Osvetlenie parkoviska od URBANIX

Odolné a kompatibilné s inteligentným riadením a stmievaním.

verejné osvetlenie - pouličné

LED Street UXMLIND

Ideálne pre pouličné alebo parkoviská

verejné osvetlenie - parkové

LED Park UXMLCD

Estetické a efektívne pre parky a parkoviská

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED svetelných technológií, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

URBANIX nie je len práca ale aj  budovanie kolektívu a kamarátskych vzťahov na pracovisku. Ak by ste chceli vidieť niečo viac z našej práce alebo spoločenského života, môžete nás nájsť aj na sociálnych sieťach ako FacebookInstagram či LinkedIn.