Osvetlenie do kancelárií a interiéru

LED osvetlenie do kancelárií

Naše LED osvetlenie pre kancelárie je vysokej kvality a veľmi efektívne. Je tiež bezpečné, trvanlivé a ekologické.

Kancelárske LED osvetlenie poskytuje vysokú účinnosť a dobrý svetelný výkon. LED technológia je pre finančne veľmi výhod, pretože je účinné a spotrebuje veľmi malé množstvo energie. Naše LED osvetlenie má vysokú životnosť, pretože je navrhnuté tak, aby mohlo fungovať až 50 000 hodín bez nutnosti výmeny. Samozrejmosťou je nízka úroveň oslnenia – UGR<19 čo je pri interiéri kľúčové pre svetelnú pohodu.

60%

Priemerná úspora v kanceláriách

Kvalitné kancelárske LED osvetlenie je tiež bezpečné. LED diódy neprodukujú teplo a majú nulové riziko vzniku požiaru. Sú rovnako bezpečné pre oči a nepôsobia žiadne škodlivé účinky.

Technológia LED neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré by mohli uvoľňovať do ovzdušia. Neobsahujú ani žiadne toxické látky ako napríklad ortuť alebo olovo. To znamená, že okrem šetrenia je LED osvetlenie výhodné pre životné prostredie a poskytuje ekologickú alternatívu ku konvenčnému osvetleniu.

Kvalitné kancelárske LED osvetlenie je preto veľmi výhodné pre všetky typy podnikov a kancelárií. Je to efektívne, bezpečné a ekologické osvetlenie, ktoré bude veľmi prínosné pre vašu spoločnosť a sme presvedčení, že tie od nás budú dlho spoľahlivo svietiť, aj vďaka veľmi nízkej úrovne reklamácií.

  • Bezpečná prevádzka bez ortute a nebezpečných plynov

  • LED technológia Vám vie ušetriť priemerne 60% nákladov na energiu z osvetlenia

  • Nízke investičné náklady sú veľkou výhodou pri led osvetlení pre kancelárie

Radi Vám navrhneme optimálne osvetlenie priamo pre Vás

Svetelný návrh je v URBANIX zdarma. Stačí vyplniť údaje a náš Dialux špecialista pripraví návrh.

Hľadáte iný druh osvetlenia? Pozrite sa prosím nižšie