Sme špecialisti, sme ľudskí, sme inovatívni, sme URBANIX

0
Od založenia spoločnosti
0
Zamestnancov
0
Živnostníkov
0%
Priemerná úspora

Naša spoločnosť

URBANIX s.r.o.

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

  • Od roku 2011
  • Máme viac ako 1000 úspešných realizácií

Ciele spoločnosti

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED svetelných technológií, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

Kladieme veľký dôraz na vysvetlenie parametrov LED technológie, technických pojmov a v neposlednom rade aj nežiadúcich vplyvov UV a IR žiarenia, blikania a obsah ekologicky nebezpečných a zdraviu škodlivých látok (ortuť, halogén, kryptón a iné…) v dodnes bežne používaných svetelných zdrojoch. Medzi naše ďalšie ciele patrí energetické poradenstvo a čiastočná energetická sebestačnosť objektov prostredníctvom fotovoltických systémov. Preferujeme obnoviteľné zdroje energie s ohľadom na zmysluplnosť, efektivitu a hlavne a funkčnosť a bezpečnosť pre našich klientov.

Certifikáty

URBANIX s.r.o.

Kvalita našich produktov je rokmi overená

Podporujeme

URBANIX s.r.o.

V rámci našej činnosti sa okrem špecializácie na LED priemyselné osvetlenie zameriavame aj na podporné mimopracovné aktivity. Neodmysliteľnou súčasťou je aj podpora zmysluplných a nám blízkych aktivít. Tak ako rastieme my, rastie i naša chuť pomáhať.

4Ocean®– Ide o projekt čistenia a revitalizácie oceánov, pobrežných plôch a hlavne čistenie plastových a iných odpadov z morí a oceánov. Na tomto projekte nás zaujala myšlienka očisty oceánov, pretože oceány pokrývajú viac ako 70% povrchu našej planéty. Vyzbierané a vyčistené plasty sú recyklované a transformované do podoby zaujímavých produktov, ako symbol oceánov bez plastov.

 

Žilinské blatíčko / URBANIX Žilinský zlom väz – Oceňujeme akékoľvek športové aktivity v mestách a lesopark v Žiline ponúka ideálne miesto pre skvelé trávenie času pri športových a oddychových aktivitách. Tým, že naše aktivity sú spojené s mestom Žilina a máme radi šport, pravidelne sa zúčastňujeme prekážkového behu Žilinské blatíčko. V posledných dvoch ročníkoch sme sa stali partnerom tohto skvelého športového podujatia. Zamakáme si, zablatíme sa a posilníme kolektívneho firemného ducha. 🙂 Tento rok sme sa stali hrdým hlavným partnerom podujatia.

Pomáhame deťom | PIEROTT  – Podporujeme šport a aktívny životný štýl. No niektorí ľudia si život nemôžu vychutnávať naplno. Preto podporujeme organizáciu PIEROTT, n.o., ktorá aktívne pomáha talentovaným deťom, diagnostikovaným deťom a rodinám v núdzi. Deti sú naša budúcnosť a to, ako žijú, ako rozmýšľajú, aké sú zdravé a ako sú vzdelané dnes, sa ukáže na obraze tejto krajine o pár rokov…