fbpx

Sme spoločnosť URBANIX s.r.o., ktorá sa špecializuje na priemyselné, športové, verejné a komerčné LED osvetlenie, elektroinštalácie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a fotovoltické systémy.

Na trhu pôsobíme od roku 2011. Sme dynamická, zodpovedná a flexibilná spoločnosť s jednoznačným zameraním – úspora nákladov pre domácnosti aj firmy. Realizácie našich projektov šetria klientom 60 – 80 % elektrickej energie v oblasti osvetlenia. Zároveň prostredníctvom fotovoltických systémov znižujeme náklady elektrickej energie čo je zaujímavé najmä z ekonomického, ale tiež ekologického hľadiska.

Hlavným cieľom spoločnosti URBANIX s.r.o. je optimalizácia nákladov spojených s vybudovaním a efektívnym prevádzkovaním vhodného umelého osvetlenia u klientov a použitím fotovoltických systémov na mieru. Taktiež návrh a inštalácia moderných a kvalitných LED svetelných technológií, ktoré sú vhodne navrhnuté, inštalované a vyžarujú zdravé svetlo. Našim cieľom je aj osvetová činnosť.

Viac o nás, našej komunite a našich realizáciách nájdete aj na sociálnych sieťach. FacebookInstagram či LinkedIn,  alebo v sekcii referencie, kde sú diela zatriedené do jednotlivých kategórií.
Priemyselné osvetlenie osvetlenie športovískadministratívne priestorovverejné osvetlenie a fotovoltaika.

Kladieme veľký dôraz na vysvetlenie parametrov LED priemyselných svietidiel, technických pojmov (lux, lúmen, kandela…). V neposlednom rade aj nežiadúcich vplyvov UV a IR žiarenia, blikania „flickering“. Obsah ekologicky nebezpečných a zdraviu škodlivých látok (ortuť Hg, halogén , kryptón Kr a iné…) v dodnes bežne používaných svetelných zdrojoch. Medzi naše ďalšie ciele patrí energetické poradenstvo a čiastočná energetická sebestačnosť objektov prostredníctvom projektovania a inštalácie fotovoltických systémov ongrid, hybrid ale aj offgrid. Preferujeme obnoviteľné zdroje energie s ohľadom na zmysluplnosť a maximálnu využiteľnosť, efektivitu, funkčnosť a bezpečnosť pre našich klientov.

apríl 2024

Doprastav a.s.

Celkovo 158 ks svietidiel | Úspora 50% | Spolupráca trvá

jún 2022